Строительные материалы - Торговая компания  Міськбуд Партнер. Киев, Украина
Товары для строительства и ремонта

График работы:

Пн-Пт с 9.00 до 18.00

Сб-Вс Выходной

mbpartnercomua@gmail.com

image 1 +38 (097) 876-99-84
image +38 (063) 531-18-17
Phone +38 (044) 402-04-25

Каталог товаров строительных материалов для строительства и ремонта

 

Будматеріали від інтернет-магазина "Міськбуд Партнер"


Щоб у вікна вітру не задував, стіни грибком і цвіллю не покривають, а дах будинку не протікав, кожен господар докладає багато зусиль, пам'ятаючи про те, що будівельні матеріали обов'язково повинні бути якісними - такими, як у компанії "Міськбуд Партнер".

Продаж будматеріалів для будівництва, реконструкції, ремонту та обслуговування різних споруд, а також їх оперативна доставка на об'єкт - широкомасштабна спеціалізація інтернет-магазину "Міськбуд Партнер". Ми допоможемо Вам купити будматеріали в Києві та інших містах України за найвигіднішими цінами, позбавляючи тим самим Вас від виснажливих пошуків по різних магазинах.

"Міськбуд Партнер" - сучасні будівельні матеріали з усього світу

Інтернет-магазин "Міськбуд Партнер" представляє увазі клієнтів каталог будівельних матеріалів від таких гігантів будіндустрії, як KNAUF, Ceresit, AEROC, Armstrong, Artisan, Cersanit, KREISEL, Master, Момент, Polimin, Polirem, Полисан, Satengips, Siltek, Siniat, Stabill, Техно-николь, Makroflex та інших всесвітньо відомих виробників, продукція яких відповідає високим європейським стандартам якості та безпеки.

У нашому каталозі ви зможете купити будівельні матеріали, які тільки можуть вам знадобитися: суміші для реконструкції та вирівнювання поверхні стін, гібсокартоновие листи для сухих, вологих і пожежонебезпечних приміщень і необхідні для їх монтажу кріплення, клеї, затірки, грунтовки, різні розчини для декоративної штукатурки та ін.

Наша мета - прищепити культуру використання новаторських і високоякісних будівельних матеріалів як співпрацюють з нами досвідченим будівельним компаніям і прорабам, так і звичайним приватним особам, які вирішили самостійно взятися за облаштування житла.

Інтернет магазин "Міськбуд Партнер" - будматеріали Київ

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожному нашому клієнту було просто, легко і зручно вибирати будівельні матеріали відповідно з поставленим завданням. Якщо ви віддаєте перевагу самостійно аналізувати товар і неспішно порівнювати ціни на будматеріали, до ваших послуг електронний каталог з докладним описом всіх позицій товару. Якщо ж вам простіше «поговорити», кваліфіковані співробітники інтернет-магазину проконсультують Вас по будь-якому питанню.

Висока якість будматеріалів і низькі ціни

Ми ведемо співпрацю тільки з перевіреними постачальниками, це дозволяє гарантувати прийнятні ціни на будівельні матеріали та їх високу якість. Наш інтернет магазин "Міськбуд Партнер" реалізує будматеріали ціни на які, доступні для будь-якої категорії клієнтів. Для категорії оптових клієнтів, ціна будматеріалів відрізняється залежно від обсягу самого замовлення.

Ми завжди працюємо з задоволенням і прагнемо передати це почуття нашим клієнтам!

 

На верх